Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ 4g ] αγώνας 479 προϊόντα.
Κινητή δυναμική ζώνη ασύρματων USB 4G LTE τσεπών διαποδιαμορφωτών WPS SMS B1 B3 B5 B7 B8 B20 Wifi
| Διεπαφή: | USB2.0 |
|---|---|
| προσαρμοσμένο: | Λογότυπο |
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 2.4G, 802.11 b/g/n |
Industrial Dual Band 1200Mbps Wifi 4G Router RJ45 WAN LAN Ethernet LTE Sim
| Διπλή ζώνη: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Κεραία: | 6 σταθερές πτυσσόμενες κεραίες |
| Θύρα δικτύου: | 1WAN + 4 LAN |
Ο υπαίθριος βρόχος τοποθέτησε Sucker βάσεων Lte αυτοκινήτων μακροχρόνια σειρά κεραιών GSM 4g τη μαγνητική
| Όνομα προϊόντων: | detachble συνδετήρας κεραιών SMA, μαγνητική κεραία GSM 4g LTE |
|---|---|
| Κεραία LTE: | 5dBi |
| Μήκος καλωδίων κεραιών LTE: | 1.5m/3m/5m |
Ξεκλειδωμένος δρομολογητής διαποδιαμορφωτών 4G LTE με τις διπλές αποσπάσιμες κυψελοειδείς κεραίες υποδοχών κάρτας SIM
| 2 κεραίες: | MIMO που υποστηρίζεται, συνδετήρας κεραιών SMA |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | Διπλός δρομολογητής wifi sim κινητός φορητός 4g wirelss |
| Αυλακώσεις: | 1 τοπικό LAN Ή 1 RJ11+ 4LAN, υποδοχή κάρτας WAN+4 2 sim |
Η βίδα τοποθετεί το κυκλικό αρσενικό GSM 700-2700MHz SMA κεραιών 3G μορφής 4G LTE MIMO
| Όνομα προϊόντων: | detachble συνδετήρας κεραιών SMA, μαγνητική κεραία GSM 4g LTE |
|---|---|
| Κεραία LTE: | 5dbi |
| Μήκος καλωδίων κεραιών LTE: | 1.5m/3m/5m |
32 άσπρος 4G χρηστών 1200Mbps WiFi υπαίθριος δρομολογητής δρομολογητών με την αυλάκωση Sim
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
| Χρήστες: | 32 |
1200mbps ο ευρυζωνικός δρομολογητής με τη υποδοχή κάρτας Sim ξεκλείδωσε τον κινητό δρομολογητή 4G Wifi
| Κεραία: | κεραίες 6* 5dBi |
|---|---|
| Χρήστες: | 32 |
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
Ξεκλειδωμένη 4G LTE CBE Wifi κεραία κέρδους δρομολογητών 300mbps 5idbi υψηλή
| Υποστήριξη: | 32 ασύρματοι χρήστες |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
CE 4G LTE βιομηχανικός δρομολογητών αποσπάσιμος δρομολογητής ζωνών κεραιών ασύρματος διπλός
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
| Υλικό: | Κάλυψη χάλυβα |
Βιομηχανικός δρομολογητής RJ45 4G LTE με την εξωτερική αποσπάσιμη κεραία
| Ασφάλεια WiFi: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Κεραία: | κεραίες 4* 5dBi |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

