Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Working With R658U Wifi Router Outdoor WiFi Antenna 2.4GHz 600mbps
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Frequency Range: | 2.4GHz-2.5GHz |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
Δρομολογητές Wifi 4g Lte Mod Router χωρίς καλώδια με υποδοχή κάρτας SIM
| Wifi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Άντενα: | κεραίες 6* 5dBi |
| Δίκτυο: | 4G/3G/2G |
ο διαποδιαμορφωτής 50Mbps Wifi με τη υποδοχή κάρτας USB Sim ξεκλείδωσε τον κινητό ευρυζωνικό διαποδιαμορφωτή
| Πρότυπα μετάδοσης WI-Fi: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100.8Mbps |
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
MTK Chipset 4G Mobile Hotspot Φορητό ελαφρύ ασύρματο δρομολογητή με ασφάλεια WPA/WPA2-PSK
| Υποστηρίξεις WDS: | ΟΧΙ |
|---|---|
| Βάρος: | 3,2 ουγγιές |
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
Λευκή Συσκευή Δικτύου Wifi6 190 X 125 X 30mm Σχεδιασμένη για Επιχειρησιακά Ασύρματα Δίκτυα Προσφέροντας Βελτιωμένη Ταχύτητα και Κάλυψη
| ρυθμό μετάδοσης: | 600 Mbps |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση: | WEP/TKIP/AES |
| Ασύρματη ασφάλεια: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
Αδιάβροχος σταθερός τοποθετεί Mimo υψηλό κέρδος 3G 4G LTE 698MHz κεραιών επιτροπής το εξωτερικό
| Φάσμα συχνότητας: | 698 - 2700MHz |
|---|---|
| Κέρδος: | 11dbi |
| Κατεύθυνση: | Κατευθυντική επιτροπή |
1200mbps LTE Wifi Router Volte 802.11a/b/g/n/ac Ασύρματα πρότυπα
| Volte Support: | Yes |
|---|---|
| Speed: | 1200mbps |
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
Ασύρματος δρομολογητής LTE 4G με εξωτερικές κεραίες (υποστηρίζει έως 32 συσκευές)
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna Type: | External |
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Χρόνος φόρτισης 30 έως 60 λεπτά Διπλός κινητός δρομολογητής SiM που υποστηρίζει πολλαπλούς παρόχους δικτύου και γρήγορη φόρτιση για συνδεσιμότητα
| Brand: | Tuoshi |
|---|---|
| Charging Time: | 30-60 Minutes |
| Operating System: | XXX |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

