Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
5G CPE μοντέλο WiFi 6 Δρομολογητής NR NSA / SA Ασύρματη CPE τάση Гигабитный Ethernet
| Μέγιστη ταχύτητα δεδομένων LAN: | 1000Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | - Ναι, ναι. |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n, WI-Fi 802.11ac, WI-Fi 802.11a, WI-Fi 802.11ax |
Φορητός κινητός ξεκλειδωμένος δυναμική ζώνη Netstick Usb διαποδιαμορφωτής 100.8Mbps WCDMA
| LTE φορτώνει: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Διεπαφή: | USB2.0 |
| Προσαρμοσμένο: | Λογότυπο |
Διεπαφή 1 WAN 4 LAN 5G CPE εξοπλισμένο με το πρότυπο δικτύου 5G NR που επιτρέπει στιβαρή και επεκτάσιμη επιχειρηματική συνδεσιμότητα
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Sim Card Slot: | 1 X Nano SIM |
Ασύρματο δρομολογητή 1200Mbps με ασφάλεια firewall και υποδοχή κάρτας SIM 1
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
το ασύρματο 4g 150Mbps 10Users WPS SMS lte wifi 4g mifis sim λαναρίζει το δρομολογητή με την μπαταρία
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
| Υποστηριγμένη η WI-Fi συχνότητα: | 2.4G |
Tuoshi Factory LTE 5G CPE For Advanced Wireless Standard Outdoor Wifi6
| Πρωτόκολλα δικτύου: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Λιμένες: | 1x LAN/1x USB |
| Διάταξη συχνοτήτων: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
5G NR 5G εξωτερικό CPE με 600Mbps 5G CPE δρομολογητής WiFi6 ασύρματο μόντεμ 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador
| ρυθμό μετάδοσης: | 600 Mbps |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | 5G LTE εξωτερικός δρομολογητής CPE |
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
δρομολογητής δυναμικής ζώνης τσεπών υποδοχών κάρτας 4g Lte Wifi 150Mbps 10Users WPS 2.4g Sim με την μπαταρία
| Μέγιστο ποσοστό στοιχείων του τοπικού LAN: | 150Mbps |
|---|---|
| Με τη λειτουργία διαποδιαμορφωτών: | Ναι |
| Πρότυπα και πρωτόκολλα: | WI-Fi 802.11g, WI-Fi 802.11b, WI-Fi 802.11n |
Μείνετε συνδεδεμένοι οπουδήποτε με 4G Mini Mifi 150Mbps LTE Upload και WPA/WPA2 Wifi Security
| Τσιπσέτ: | ASR1803 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων: | Β1/Β3/Β5/Β8/Β34/Β38/Β39/Β40/Β41 W Β1/Β8 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Κατηγορία 4, Downlink/Uplink έως 150Mbps/50Mbps |
190 X 125 X 30mm 5G εξωτερικός δρομολογητής CPE για εξωτερικά συστήματα παρακολούθησης
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση: | Wpa-psk/wpa2-PSK |
| Μέγεθος: | 190 X 125 X 30mm |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

