Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Ασφαλίστε τα 4G Mobile Hotspot IOS συσκευές σας με τις δυνατότητες και τη συμβατότητα WEP της TUOSHI
| Συμφωνία: | Παράθυρα, Mac, iOS, αρρενωπό |
|---|---|
| Βάρος: | 3,2 ουγγιές |
| Τσιπσέτ: | MTK |
Ενισχύστε την απόδοση του δικτύου B2B σας με τα πρωτόκολλα δικτύου 5G CPE IPv4/IPv6 1x κουβέρτα SIM
| Antenna Gain: | 12 DBi |
|---|---|
| Router: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Μεγιστοποιήστε το δυναμικό του δικτύου σας με το 5G Outdoor CPE 1 WAN 4 LAN Interface DL 600Mbps/UL 50Mbps
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
Εξωτερική πόρτα CPE και με κρυπτογράφηση WPA-PSK/WPA2-PSK
| Usb Cable: | 10m |
|---|---|
| Network Standard: | 5G NR |
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
Κινητή δυναμική ζώνη APN lap-top φορητό 4G με τη υποδοχή κάρτας Sim
| Μπαταρία: | 2400mAh |
|---|---|
| LTE μεταφορτώνει: | 100Mbps |
| LTE φορτώνει: | 50Mbps |
WPA PSK WPA2 PSK κρυπτογράφηση 1000 Mbp s Ethernet Switch παρέχοντας γρήγορη σταθερή σύνδεση κατάλληλη για εταιρικά δίκτυα
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
|---|---|
| Πρότυπο Δικτύου: | 5G NR |
| Κάρτα SIM: | υποδοχή κάρτας 1x SIM |
Ταχύτητα 1000 Mbp/s Διαδικτυακά πρωτόκολλα IPv4/IPv6 WPA-PSK/WPA2-PSK κρυπτογράφηση για ασφαλή διαβίβαση δεδομένων
| Antenna Gain: | 12 DBi |
|---|---|
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
Παίξτε σύνδεση με ταχύτητα αστραπής με 5G εξωτερική CPE 12 DBi Antenna Gain 1 WAN 4 LAN Interface και 1x slot κάρτας SIM
| Transmission Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Sim Card Slot: | 1 X Nano SIM |
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
Ενσωματωμένες λειτουργίες ασφαλείας WEP 4g Mini Mi-fi Ασύρματη συσκευή Hotspot Παροχή και ασφαλή ασύρματη σύνδεση στο Internet
| Υποστηρίζει WDS: | ΟΧΙ |
|---|---|
| Ασφάλεια Wifi: | WPA/WPA2 |
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
Ελαφρύ 4g Mini Mi-fi WEP χαρακτηριστικά ασφαλείας και 3,2 ουγκιές φορητό
| Κάρτα SIM: | Υποστήριξη |
|---|---|
| Υποστηρίξεις WDS: | - Όχι, όχι. |
| Βάρος: | 3,2 ουγγιές |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

