Όλα τα Προϊόντα
-
Δρομολογητής WiFi LTE
-
δρομολογητής 300Mbps 4G LTE
-
Δρομολογητής Volte LTE
-
Διπλός κινητός δρομολογητής SiM
-
δρομολογητής 5G WiFi
-
5G εξωτερική CPE
-
υπαίθριος δρομολογητής CBE 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος σειράς USB WiFi
-
WiFi 6 δρομολογητής Gigabit
-
βιομηχανικός δρομολογητής 4G LTE
-
Διαλυτικό χρώματος WiFi βουλωμάτων τοίχων
-
Κινητή δυναμική ζώνη φορητού 4G
-
διαποδιαμορφωτής 4G LTE USB WiFi
-
Υπαίθρια κεραία WiFi
-
κεραία φίμπεργκλας lora
-
Ελλιμενίζοντας σταθμός πλημνών USB
-
4G κεραία GSM
-
Σημείο για να δείξει την ασύρματη γέφυρα
-
Gabriel HaddadΉμαστε να εργαστούμε με μαζί για 5 έτη, είναι καλός προμηθευτής και καλοί φίλοι, η τιμή μας για να εργαστούμε με τα. -
Francisco ArellanoΠρομηθευτής της Νίκαιας, γρήγορη απάντηση ταχύτητας, γρήγορος χρόνος παράδοσης, υψηλός - ποιοτικό προϊόν. Είμαι τυχερός να σας βρώ! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
λέξεις-κλειδιά [ wifi lte router ] αγώνας 403 προϊόντα.
Κινητός δρομολογητής συσκευών δυναμικής ζώνης LTE Cat4 150Mbps MiFi μπαταριών 4G φόρτισης διεπαφών USB
| Ρυθμός μετάδοσης Wi-Fi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Κουμπί: | 1 * δύναμη 1 * WPS 1 * που επαναρυθμίζεται |
| Λειτουργία: | Αντιπυρική ζώνη, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Λειτουργικό Σύστημα Εξοπλισμένο Διπλό SiM Mobile Router LT 310B Αξιόπιστη Ασύρματη Πρόσβαση στο Διαδίκτυο για Βιομηχανική και Εμπορική Χρήση
| Operating System: | XXX |
|---|---|
| Size: | XXX |
| Network Type: | XXX |
4G Βιομηχανικός δρομολογητής 1200 Mbps ΑΤΜ Μεταλλική κάλυψη SMA διακόπτης
| Network: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Material: | Металлическая оболочка |
| Interface: | rj45, 4 локальные вычислительные сети, 1 глобальная вычислительная сеть, 1 слот для SIM - карт |
5G CPE για εξωτερική δικτύωση 5G LTE εξωτερικός δρομολογητής CPE
| Network Standard: | 5G NR |
|---|---|
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Ιδανική για την απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχο στις διαδικασίες παραγωγής
| Weight: | XXX |
|---|---|
| Network Type: | XXX |
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
Τύπος δικτύου LTE ασύρματος δρομολογητής Δύο κάρτες SIM Σλοτ Αδύναμη ασύρματη σύνδεση για απομακρυσμένες υπηρεσίες γραφείου και πεδίου
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| WiFi Frequency: | XXX |
| Operating System: | XXX |
Eu Us Uk Au Plug 1200mbps 2.4Ghz/5.8Ghz Wifi With One Sim Mt7628n Chipset Ρουτέρ κάρτας SIM
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 1200mbps |
Διάστημα WiFi 1750 μέτρα 4G Router Βιομηχανική ασύρματη πύλη που παρέχει σταθερή σύνδεση και βελτιωμένη κάλυψη δικτύου
| Network Type: | XXX |
|---|---|
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
| SIM Card Slot: | Dual |
Ασύρματο δρομολογητή 5G LTE CPE με κρυπτογράφηση WPA - PSK / WPA2 - PSK и 1000Mbp WiFi
| Ταχύτητα WiFi: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
|---|---|
| Πρωτόκολλα δικτύου: | IPv4/IPv6 |
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
Lte Upload 150Mbps TUOSHI Industrial Wireless Router Υποστήριξη SMS Σταθερή μετάδοση δεδομένων για εταιρικά συστήματα
| Τύπος: | Ασύρματος |
|---|---|
| Αρμονία: | Παράθυρα, Mac, iOS, αρρενωπό |
| SMS: | Υποστήριξη |
Για τα καλώδια, εάν το συνολικό ποσό υπερβαίνει τα $ 10.000, ένα κουπόνι $ 100 και ένα σετ καλωδίων θα σταλούν ως δώρα.
Για τα προϊόντα μάρκας Aixton, θα επωφελούνταν από διπλή έκπτωση.
Για παραγγελίες μεγάλου ποσού, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερη έκπτωση.
OK

